Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka ROSELLA OS140-S

Výrobce: BRADOP

Kód: 102356

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově menší skříňka se zásuvkou s kuličkovým celovýsuvem - určena k obývacím sestavám. Materiál: lamin. deska, voština. Rozměry (š x v x h): 75 x 37 x 45 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 218

Popis

Skříňka ROSELLA OS140-S je typem menší skříňky se zásuvkou. Stylově a svým provedením je skříňka určena spíše do obývacích sestav. Materiálově je policová sestava vyrobena z kvalitní laminované desky tl. 18 mm a voštiny. Skříňka je pořizována nejen do obývacích pokojů, ložnic, ale také do kompletů v kancelářích a pracovnách. K dispozici je skříňka v řadě barevných provedeních.

Materiál a provedení skříňky ROSELLA OS140-S:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • voština 3,8 cm
  • zásuvky s kuličkovým celovýsuvem
  • ABS hrana v dřevodezénu.

Rozměry skříňky (š x v x h): 75 x 37 x 45 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a máme vystaveny různé typy jídelních židlístolůkřesel a sedacích souprav s rozkladem pro občasné nebo pro trvalé spaní. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Hmotnost: 18 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz