ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříňka se zasouvacími dvířky C510

Výrobce: BRADOP

Kód: 100645

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Praktická skříňka se zasouvacími dveřmi. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 108 cm. Vhodná do obývacích pokojů, kanceláří, ložnic. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 036

Popis

Velmi praktická a prostorově nenáročná skříňka se zasouvacími dvířky patří k oblíbeným typům skříněk a to především do prostorů menších bytů, kde klasické otvírání dvířek není možné nebo je značně komplikované. Svou oblibu si tak získala i díky svým rozměrům a ceně. Zpravidla je pořizována do obývacích pokojůjídelen nebo kuchyňských koutů a pracoven nebo kanceláří, ale kde nám ve výsledku bude plnit svou funkci, záleží pouze a jen na nás. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované desky s 2 mm hranami ABS. Přejeme ať je vhodným a užitečným pomocníkem i ve Vaší domácnosti.

Materiál skříňky se zásouvacími dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu.

Rozměry skříňky (š x h x v): 80 x 40 x 108 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud máme rádi jednotný styl od jednoho výrobce. V nabídce jsou  tak různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí a např. konferenčních stolků.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz