ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Televizní stolek sestavy Office s 1 zás. T103

Výrobce: BRADOP

Kód: 100651

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbený televizní stolek s širokou zásuvkou ze sestavy OFFICE. Materiál: laminovaná a MDF deska. Zásuvka s kuličkovými celovýsuvy. Rozměry (š x h x v): 120 x 35 x 24 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 460

Popis

Televizní stolek T103 je vyroben v podobě skříňky s jednou zásuvkou s kuličkovými celovýsuvy, čímž je zajištěn plynulý pohyb při výsuvu a zavření zásuvky. Televizní stolek je jedním z kusů nábytku ze sestavy OFFICE, takže může tvořit s dalšími typově stejnými kusy nábytku jeden funkční vzhledový a praktický celek. Stolek doplňuje nejen obývací pokoje, ale také ložnice a hotelové pokoje. Televizní stolek je vyrobena z laminované a MDF desky a je opatřena dvěma moderními úchytkami. Svou oblibu získal především svým nadčasovým designem a také příznivou cenou.

Materiál televizního stolku:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • moderní designové úchytky
  • zásuvky s kuličkovými celovýsuvy.

Rozměry stolku (š x h x v): 120 x 35 x 24 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku a jiné kusy nábytku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud budeme vybírat výrobky od jednoho výrobce. V nabídce jsou  různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí nebo konferenčních stolků.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz