ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Televizní stolek sestavy Office s 2 zás. T102

Výrobce: BRADOP

Kód: 100652

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Dvouzásuvkový nízký televizní stolek ze sestavy OFFICE. Materiál: laminovaná a MDF deska. Zásuvky s kuličkovými celovýsuvy. Rozměry (š x h x v): 120 x 35 x 24 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 460

Popis

Nízký, ale přitom velmi praktický televizní stolek T102 je opatřen 2 zásuvkami, takže nám nabízí dva menší samostatné úložné prostory oproti stolku T103. I tento televizní stolek je vyroben z kvalitné MDF a laminované desky. Korpus stolku je doplněn o kuličkové celovýsuvy, takže je otvírání i zavírání zásuvky tiché a pohodlné. S dalšími kusy nábytku ze sestavy OFFICE může tvořit sestavu nábytku dle našich představ, která zabere jen tolik místa, kolik místa jí dáme. Stolek je oblíbený především kvůli dvěma odděleným zásuvkám a svým rozměrům. Nejčastěji je pořizován do obývacích pokojů, ale také ložnic a hotelových pokojů. Televizní stolek je vyrobena z laminované a MDF desky.

Materiál televizního stolku:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • MDF deska
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • moderní designové úchytky
  • zásuvky s kuličkovými celovýsuvy.

Rozměry stolku (š x h x v): 120 x 35 x 24 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku a jiné kusy nábytku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud budeme vybírat výrobky od jednoho výrobce. V nabídce jsou  různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí nebo konferenčních stolků.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz