Vitrína s dvířky MV051

Výrobce: BRADOP

Kód: 102481

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Borovicová vitrína s dvířky a prosklenými dveřmi a 3mi policemi. Materiál: borovicový masiv s vodním lakem. Rozměry (š x h x v): 82 x 38 x 180 cm. Hmotnost: 43,5 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
8 681

Popis

Rozměrově široká vitrína se zásuvkami MV051 je oproti řadě jiných skříní a vitrín doplněna o prosklená dvířka, za kterými jsou naše věci schovány minimálně před prachem. Vitrína je materiálově vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem, takže svým vzhledem potěší všechny, kteří mají rádi kouzlo přírodních materiálů a jejich vůni. Svým provedením je vitrína vhodná nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů nebo na chaty a chalupy.

Materiál a provedení vitríny:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • police - 3x
  • sklo ve dveřích
  • povrchová úprava masivu - přírodní vodní lak.

Rozměry vitríny (š x h x v): 82 x 38 x 180 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Vitrínu můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 43,5 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz