Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno

Zrcadlo DUB

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101542

Kategorie: Ostatní

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Velmi oblíbené a nadčasové zrcadlo z dubové masivu. Vhodné do předsíní, vstupních hal, ložnic, aj.. Materiál: dubový masiv s EKOlakem. Možnost moření. Rozměr (š x v): 71 x 88 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
4 120

Popis

Díky svému tvaru a provedení je tento typ zrcadla vyráběn ve variantě Zrcadlo DUB a Zrcadlo BUK. Obě varianty jsou vyrobeny ve stejném a stále nadčasovém designu, který je vhodný nejen do moderních, ale i klasičtějších interiérů. Svého majitele okouzlí propracovaným opracováním a osobitým vzhledem masivního dřeva, ze kterého je zrcadlo vyrobeno. Zrcadlo Buk je pořizováno nejen do předsíní, ale také kanceláří, vstupních hal, ložnic nebo dětských pokojů. Bukový masiv lze pro lepší sladění s interiérem mořit dle odstínů ve vzorníku.

Materiál zrcadla DUB:
  • dubový masiv (lakováno polomatným EKOlakem) - vzorník MOŘENÍ dřeva - viz. tento odkaz
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 71 x 88 cm.

Kousky nábytku z bukového, borovicového, smrkového nebo dubového masivu najdete na našich stránkách v několika kategoriích a to např.:

Pokud byste potřebovali nebo chtěli s kompletací výrobků pomoci, prosím, ozvěte se nám. Velmi rádi Vám budeme nápomocni.

POZNÁMKA výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm. Děkujeme za pochopení.

TERMÍN DODÁNÍ: 3 - 5 týdnů.

Slovenský výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz