Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zrcadlo MIA k toaletnímu stolku

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101314

Kategorie: Ostatní

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zrcadlo MIA k toalet. stolku z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě ojedinělých dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 80 x 2 x 60 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
1 290

Popis

Zrcadlo MIA k toaletnímu stolku skvěle doplňuje toaletní stolek MIA a taburet MIA. Sestava je pořizována především do ložnic, ale zrcadlo může doplňovat i jakoukoliv jinou místnost v našich domovech. Zrcadlo je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je zrcadlo vyrobeno ze skla, laminované desky a ohraněno ABS hranami v dřevodezénu. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál zrcadla MIA:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x h x v): 80 x 2 x 60 cm.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz