Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zrcadlo PETRA BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100878

Kategorie: Ostatní

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Oblíbené klasické zrcadlo nejen do předsíní, vstupních hal, ložnic, ale i kanceláří. Materiál: bukové dřevo v EKOlaku s možností moření. Rozměr (š x v): 71 x 88 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
3 150

Popis

Vzhledově stále nadčasové zrcadlo PETRA BUK je pořizováno nejen do předsíní, ale také kanceláří, vstupních hal, ložnic nebo dětských pokojů. Materiálově je zrcadlo vyrobeno z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou EKOlak (polotmavý). Dřevo lze pro lepší sladění s interiérem mořit dle odstínů ve vzorníku.

Materiál zrcadla:
  • bukové dřevo (lakováno polomatným EKOlakem) - vzorník MOŘENÍ dřeva - viz. tento odkaz
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 71 x 88 cm.

Kompletní kolekce nábytku PETRA je k dispozici v tomto odkazu - snadné sladění typově stejných kousků nábytku.

Horizontální / vertikální umístění zrcadla na stěnu je možné - uveďte, prosím, do POZNÁMKY v objednávce, zda má být zrcadlo na stěně zavěšeno tak, jak je na ilustrativním obrázku či obráceně, aby bylo zrcadlo z výroby připraveno tak, jak potřebujete. Děkujeme.

Zrcadlo lze kombinovat s typově podobnými kousky nábytku - např.: šatními skříněmi, postelemi, komodami, jídelními stoly, aj..

POZNÁMKA výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm. Děkujeme za pochopení.

TERMÍN DODÁNÍ: 3 - 5 týdnů.

Slovenský výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz