Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Zrcadlo PETRA DUB

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100879

Kategorie: Ostatní

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Dubové zrcadlo se zaoblenými hranami. Vhodné do předsíní, vstupních hal, ložnic, dětských pokojů. Materiál: dubové dřevo v EKOlaku s možností moření. Rozměr (š x v): 71 x 88 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
4 130

Popis

Kvalitně opracované zrcadlo PETRA DUB z dubového dřeva patří do kolekce ložnicového nábytku PETRA, který je charakteristický zaoblenými hranami a vybroušenými úchytkami nejen u zásuvek, ale také u dvířek. Celkový dojem z kolekce nábytku je velmi příjemný. Zrcadlo je pořizováno nejen do předsíní, vstupních hal, ložnicdětských pokojů a kanceláří. Materiálově je zrcadlo vyrobeno z kvalitního dubového dřeva s povrchovou úpravou EKOlak (polotmavý). Dřevo lze pro lepší sladění s interiérem mořit dle odstínů ve vzorníku.

Materiál zrcadla:
  • dubové dřevo (lakováno polomatným EKOlakem) - vzorník MOŘENÍ dřeva - viz. tento odkaz
  • zrcadlo.

Rozměry zrcadla (š x v): 71 x 88 cm.

Kompletní kolekce nábytku PETRA je k dispozici v tomto odkazu - snadné sladění typově stejných kousků nábytku.

Horizontální / vertikální umístění zrcadla na stěnu je možné - uveďte, prosím, do POZNÁMKY v objednávce, zda má být zrcadlo na stěně zavěšeno tak, jak je na ilustrativním obrázku či obráceně, aby bylo zrcadlo z výroby připraveno tak, jak potřebujete. Děkujeme.

Zrcadlo lze kombinovat s typově podobnými kousky nábytku - např.: šatními skříněmipostelemikomodamijídelními stoly, aj..

POZNÁMKA výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm. Děkujeme za pochopení.

TERMÍN DODÁNÍ: 3 - 5 týdnů.

Slovenský výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz