ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Doplňková podnož FOLIO rocking kit (ke křeslu FOLIO)

Výrobce: STIMA

Kód: 100453

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kvalitní spodní houpací podnož ke křeslu FOLIO. Snadné připevnění a oddělání podnože. Křeslo je díky polypropylenu vhodné pro zátěžové provozy i exteriéry. Záruka: 2 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 490

Popis

Plastové křesílko FOLIO je možné doplnit o spodní houpací podnož, díky které se z křesla FOLIO stane během několika vteřin houpací křeslo FOLIO. Podnož se dá kdykoliv oddělat a zase připevnit. Samotné křeslo je vyrobeno z kvalitního polyproplyenu se skelnými vlákny. Křesílko je díky použitému materiálu vhodné nejen do interiérů, ale také exteriérů, tzn. i na naše zahrady, terasy nebo balkóny. Toto křesílko je díky své hloubce i šířce sedu velmi prostorné, zvýšená opěrka zaručí větší pohodlí při relaxu. Křeslo FOLIO je možno doplnit o pohodlné snímatelné čalounění s výplní z PUR pěny. Vysoká nosnost křesla udává i možnost použití tohoto křesla / křesel v zátěžových provozech restaurací, kaváren nebo barů. Výhodou křesílka je jeho stohovatelnost a prodloužená záruka, díky které je i mezi zákazníky oblíbené.

Plastová židle FOLIO se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz