Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Plastová židle CANDY mat

Výrobce: STIMA

Kód: 101617

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2019 - Velmi moderní a pohodlná jídelní židle z polypropylenu. Nohy - chromové. Rozměry (v x hs x vs x šs): 82,5 x 52,5 x 44,5 cm. Váha: 4,5 kg/ks. Nosnost 110 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 670

Popis

NOVINKA 2019 - Máme-li rádi novinky a k tomu ještě velmi vydařené designové kousky, mohla by se nám líbit tato designová plastová židle CANDY mat. Židle je vyráběna z kvalitního matného polypropylenu, který je vhodný nejen do domácího použití, ale také do exteriérů. Plastová židle CANDY mat je k dostání v řadě barevných provedení a proto je vhodná do více či méně moderních interiérů a exteriérů. Židle je pořizována nejen do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren, jídelen, aj., kde velmi oceníme jejich stohovatelnost. Sezení na židli je velmi příjemné a pohodlné.

Nosnost židle: 110 kg. Stohovatelná.

Materiál a provedení jídelní židle:
  • kvalitní matný polypropylen v řadě barevných provedeních
  • nohy - chrom.
Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 82,5 x 52,5 x 44,5 x 48 cm. Váha židle: 4,5 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Plastové židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně osedět a objednat.

Dodání: 1-4 týdny.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz