Plastová židle ICE

Výrobce: STIMA

Kód: 100428

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Neprůhledná zakulacená plastová židle moderního designu z tvrzeného plastu. Určena i pro venkovní použití. Vhodná i pro zátěžové provozy. Váha 3,0 kg/ks. Nosnost 110 kg. Stohovatelná. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 290

Popis

Neprůhledná jídelní plastová židle ICE s leskem v podobném tvarovém kulatějších provedení jako židle FEMME FATALE, která nepatří do standardních tvarů a typů jako jiné jídelní klasičtější židle. Židle je vyrobena z barevného vysoce odolného tvrzeného plastu HIGHLOOP*, jehož povrch je s vysokým leskem. Použití materiál je novou generací plastů, čímž je židle vhodná nejen pro vnitřní prostory, ale také i ty venkovní. Židle tak zvládají vliv měnícího se počasí. Židle je pro snadnější manipulaci stohovatelná.

Díky celkovému provedení je židle vhodná do zátěžových provozů restaurací, kaváren, firem a sálů, což nevylučuje její použití v našich rodinných domech nebo chatách. Tvarově i barevně je plastová židle velmi příjemným nenáročným společníkem pro chvíle odpočinku.

Materiál židle: vysoce odolný tvrzený plast nové generace HIGHLOOP*.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 81 x 52 x 45 x 54 cm. Váha židle: 3,0 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 110 kg.

Dodání: 1-4 týdny.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz