Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Plastová židle JOKER křesílko

Výrobce: STIMA

Kód: 100426

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zakulacená plastová židle moderního designu z polykarbonátu. Určena i pro venkovní použití. Vhodná i pro zátěžové provozy. Váha 4,2 kg/ks dle materiálu. Nosnost 120 kg. Stohovatelná. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
3 070

Popis

Moderní plastová židle JOKER kulatějších tvarů vybočuje z klasických tvarů jídelních židlí, kterých je kolem nás dostatek a známe je z řady obchodů. I tato židle je díky svému provedení stohovatelná a vhodná do zátěžových provozů restaurací, kaváren, firem a sálů. Použitelná je nejen do interiérů, ale také do exteriérů, čímž může nenucenou elegancí doplňovat nejen zahrádky restaurací a kaváren, ale také naše rodinné domy a to jak v kuchyňských koutech, tak i na terasách nebo balkónech. Je velmi příjemným společníkem pro chvíle odpočinku. Nenáročná na údržbu a prostor (stohovatelnost).

Materiál židle: polykarbonát.

Rozměry plastové židle  (v x hs x vs x šs): 89 x 54 x 46 x 55 cm. Váha židle: 4,2 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 120 kg.

Dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz