Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Plastová židle LOLLIPOP

Výrobce: STIMA

Kód: 100401

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Plastová židle z polypropylenu s leskem s chromovými nohami. Vhodná pouze do interiérů, nelze používat ve venkovním prostředí. Stohovatelná. Váha 5,3 kg/ks. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 670

Popis

Elegantní plastová židle LOLLIPOP je vyrobena z kvalitního  lesklého polypropylenu (sedák a opěrka). Nohy židle jsou pro větší nosnost a stabilitu židle vyrobeny z chromu, čímž je omezeno použití židle mimo interiéry. Židle tak není vhodná pro venkovní použití. Díky svému designu a barevných provedení je oblíbeným doplňkem nejen do kancelářských prostor, čekáren, jídelen a restaurací, ale také do našich domovů. Tvarování opěrky i sedáku je příjemné a to nejen při delším sezení.

Materiál židle: polypropylen lesklý + chromové nohy.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 82 x 53 x 44 x 48 cm. Váha židle: 5,3 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost plastové židle: 120 kg.

Dodání: 1-4 týdny. Balení židlí po 4 kusech do kartonu o rozměrech: 95 x 65 x 45 cm.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz