ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle ZAG SPRING skládací

Výrobce: STIMA

Kód: 100403

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Skládací plastová židle z polypropylenu se skelnými vlákny. Vhodná pro interiéry a exteriéry. Lze použít i v zátěžových provozech. Váha 3,9 kg/ks. Nosnost 120 kg. Český kvalitní dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 900

Popis

Tvarově zajímavá nestandardní plastová židle ZAG SPRING je jednou z mála kvalitních sklácích židlí, které lze používat díky použitému materiálu i pro venkovní použití v zátěžových provozech. Židle je vyráběna z polypropylenu se skelnými vlákny, čímž je vhodná i pro zatížení do 120 kg. I tato židle je jako řada plastových židlí s průduchy vzhledově i pocitově vzdušná a příjemná na sezení. Oblíbená je na terasách, zahrádkách restaurací a kaváren. Prostorovou výhodou židle je možnost jejího složení, zabírá tak při uskladnění např. na zimu minimum místa. Na výběr máme ze 4 barevných variant polypropylenu.

Nosnost židle: 120 kg. Skládací.

Materiál a provedení jídelní židle ZAG SPRING:
  • kvalitní polypropylen se skelnými vlákny (Fiberglass)
  • na výběr v několika barevných provedeních.
Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 84 x 51 x 48 x 45 cm. Váha židle: 3,9 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz