ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Stolička STACK MINI - stohovatelná

Výrobce: STIMA

Kód: 100448

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Výškově nižší vysocekvalitní stohovatelná stolička z polypropylenu fg s matným povrchem. Barevná stálost a ochrana před UV zářením. Snadná údržba. Rozměr (v x š): 46,5 x 36,5 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 928

Popis

Stolička STACK MINI - stohovatelná patří k výrobcovým novinkám mezi plastovými židlemi a stoličkami. Stolička je specifická svým ojedinělým designem, který připomíná nařezaný kmen stromu a to stejně jako její vyšší varianta s názvem: stolička STACK MAXI - stohovatelná. Výjimečná je tato stolička nejen barvou Terra, ale především svým povrchem, který je matný a drsnější s vintage prvky. Stolička je vyrobena z vysocekvalitního polypropylenu fg, který zaručuje barevnou stálost a také ochranu před UV zářením. Židlička se snadno udržuje, takže si své místo najde nejen v domácím prostředí kuchyňských koutůdětských pokojích, ale také na chatách a chalupách, ale i v zátěžových provozech restaurací, kaváren, jídelen, aj.. Stolička je stohovatelná.

Materiál a provedení židličky STACK MINI - stohovatelná:
  • polypropylen fg
  • design inspirovaný nařezanými kmeny stromů
  • unikátní barva Terra
  • drsný matný povrch s vintage prvkem
  • barevná stálost a ochrana před UV zářením
Rozměry stoličky (v x š): 46,5 x 36,5 cm
(vysvětlivka: š = šířka sedáku / v = výška sedáku od země)
 

Jídelní židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám podívat a vyzkoušet si nejen posezení na židlích a sedacích soupravách, ale také rozdílné tuhosti matrací nebo polohovatelní roštů.

Balení - zboží je již od výrobce dodáváno ve složeném stavu.

Záruka 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz