Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Police Marek II. pravá/levá SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100131

Kategorie: Police

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Smrková police s dřevěnou deskou ke stěně. Parketový vzhled dřeva (buk - cink). Nutná montáž. Rozměr: 40 x 27 x 20 cm. Lakováno EKOlakem nebo možnost příplatkového moření. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
510

Popis

Police ze smrkového masivu s dřevěnou deskou k připevnění na zeď. Použité dřevo je parketového vzhledu a lakováno vodouředitelným EKOlakem. Za příplatek je možné dřevo namořit a to dle barevných odstínů v tomto odkazu.

Rozměry police (š x v x h): 40 x 27 x 20 cm.

Dodáváno v demontu.

Police se díky barevné škále odstínů moření velmi snadno kombinuje s komodami, postelemi, ale i jiným nábytkem nejen v našich ložnicích, ale také obývacích pokojích a předsíních.

Český výrobek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz