Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Středový popruh na lamelový rošt bez ok

Výrobce: AHORN

Kód: 100928

Kategorie: Postelové kování

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Textilní výztužný středový popruh ke zpevnění a zvýšení stability roštu do postele. Odlehčuje celkové zatížení. Určen pro lamelové rošty s latěmi šířky 36 mm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
138

Popis

Středový popruh nabízí efektivní zpevnění (zvýšení stability) lamelového roštu do postele s větším zatížením. Je určen pro lamelové rošty s klasickými i dvoulamelovými pouzdry.

Použitelné např. rošty do postelí typů: OMEGA, OPTIMAL, PERFECT, SIGMA, SINUS, TWIN, aj.. Popruh je vhodný i pro všechny polohovací lamelové rošty.

Středový popruh - pro lamely šířky 36 mm.

SKLADEM máme k okamžitému odběru i jiné náhradní díly - např. lamely do roštůpouzdra na lamelykování pro rošty, aj.. Postel tak může být velmi rychle zase jako nový.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz