ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontejner na zámek Office C540

Výrobce: BRADOP

Kód: 100691

Kategorie: Pracovní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Prostorný a praktický kontejner se zásuvkami a zámkem na uzamykání. Z kolekce nábytku OFFICE. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, MDF deska. Rozměry (š x h x v): 43 x 55 x 61 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 604

Popis

Prostorově i vzhledově jemný kontejner se zásuvkami C540 je opatřen zámkem pro možnost uzamykání obsahu jednotlivých zásuvek a to bez ohledu na to, zda bude kontejner součástí naší kanceláře, pracovny nebo pokojů. Vrchní zásuvka je doplněna praktickým tužkovníkem, takže nebudeme muset po každé manipulaci se zásuvkami přerovnávat její obsah. Kontejner je vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky. Kontejner patří do sestavy OFFICE, proto je ho možné doplnit stylově podobnými skříněmi, regály, policemi, aj. a mít tak danou místnost zařízenu ve stejném designu. Vzhledem k množství úložného prostoru, možnosti uzamčení a rozměrům patří mezi oblíbené typy skříněk.

Materiál kontejneru se zámkem:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • zámek – centrální zamykání
  • vrchní zásuvka s tužkovníkem.

Rozměry kontejneru (š x h x v): 43 x 55 x 61 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Kontejner se zámkem můžeme doplnit vzhledově podobnými pracovními stoly, židlemi, skříněmi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz