Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

PC stolek JUPITER

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101269

Kategorie: Pracovní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově menší PC stolek z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě specif. dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 75 x 50 x 75 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
1 590

Popis

PC stolek JUPITER s výsuvem na klávesnici je oblíbeným typem pracovního stolu a to především díky své velikosti. Stolek spadá do kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je PC stolek vyroben z kvalitní laminované desky s ABS hranami v dřevodezénu. Spodní police stolku je vhodná pro umístění tiskárny, ale může posloužit pro odložení i jiných věcí, které potřebujeme ke své práci nebo chvílím odpočinku. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší. PC stolek je pořizován zejména do dětských pokojů, ale také do pracoven a kanceláří.

Materiál PC stolku JUPITER:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky
  • pojezdy.

Rozměry komody (š x h x v): 75 x 50 x 75 cm.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz