ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PC stolek WORD

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101270

Kategorie: Pracovní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

PC stolek WORD z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě ojedinělých dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: laminovaná deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 110 x 50 x 75 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
PROVEDENÍ stolu
3 400

Popis

PC stolek WORD s výsuvkou částí, která je vhodná pro umístění klávesnice, patří mezi velmi oblíbené typy stolů a to především díky velké pracovní ploše a ohranění ze všech stran a to i těch nepohledových, takže jej můžeme umístit i do prostoru místnosti. PC stolek je velmi praktickým doplňkem do našich pracoven a kanceláří, ale také do dětských pokojů. PC stolek je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je stolek vyroben z laminované desky a ohraněn ABS hranami v dřevodezénu. PC stolek je doplněn o praktickou zásuvku s úchytkou. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál PC stolku:
  • laminovaná deska tl. 18 mm (boční stěny síly 25 mm pro větší stabilitu a pevnost) - lamin.desky zn. EGGER a KRONOSPAN dle vybraného dekoru
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • VOLBA - provedení STANDARDNÍ / ZRCADLOVĚ OTOČENÉ
  • ochranné krytky - plast
  • pojezdy - uzpůsobeny k častému použití.

Rozměry PC stolku:

- hlavní rozměr (š x h x v): 110 x 50 x 75 cm
- rozměr výsuvu pro klávesnici (š x h): 83,4 x 30 cm
- boční poličky: 16 x 45 cm
- nástavba pod monitor: 80 x 35 cm.
 

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz