Počítačový stůl MV080

Výrobce: BRADOP

Kód: 101118

Kategorie: Pracovní stoly

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Materiálově a svou velikostí velmi oblíbený typ počítačového stolu z borovicového masivu. Rozměry stolu (d x h x v): 120 x 60 x 76 cm. Masiv lakován vodním lakem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
6 332

Popis

Svou velikostí a provedením se řadí tento stůl ke klasickým počítačovým stolům. Počítačový stůl MV080 je vyráběn s délkou 120 cm, takže nám i v tomto provedení nabízí dostatek prostoru pro práci, počítač i uložení dokumentů. Výhodou tohoto stolu je část se zásuvkou a policemi s dvířky. Materiálově je stůl vyráběn z kvalitního borovicového masivu. Díky své ceně a velikosti je stůl pořizován do pracoven a kanceláří, ale také do dětských pokojů.

Materiál počítačového stolu:
  • borovicový masiv tl. 18 mm s povrchovou úpravou vodním lakem.

Rozměry počítačového stolu (d x h x v): 120 x 60 x 76 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Sortiment výrobků s označením MV v názvu, které se k sobě typově hodí, jsou pro přehlednost uvedeny níže:
 

Na našem E-shopu naleznete nejen kancelářské židle, ale i křeslasedací soupravyrozkládací posteleskříně, aj., pro sladění pracovny nebo kanceláře do jednotného stylu. Nevíte-li si s výběrem rady, prosím, ozvěte se nám.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz