Psací stůl DELTA

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101521

Kategorie: Pracovní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově oblíbený psací stůl z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě spec. dekorů - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 90 x 56 x 75 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
PROVEDENÍ stolu
2 630

Popis

Psací stůl DELTA je velmi oblíbeným typem stolu a to především díky své velikosti a provedení. K dostání je ve dvou variantách a to s levým nebo pravým umístěním kontejneru se zásuvkou, takže se hodí do jakéhokoliv uzpůsobení místnosti. Díky své praktičnosti je pořizován nejen do pracoven a kanceláří, ale také do dětských pokojů. Psací stůl je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je stůl vyroben z laminované desky a ohraněn ABS hranami v dřevodezénu. Psací stůl je doplněn o praktické zásuvky s úchytkami. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál psacího stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm (dle odstínu značka EGGER / Kronospan)
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast
  • pojezdy - uzpůsobeny k častému použití
  • úchytky.

Rozměry psacího stolu (š x h x v): 90 x 56 x 75 cm.

Psací stůl DELTA se typově hodí k řadě nábytku z Programu sektor, který je z dílny stejného výrobce.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz