Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Stůl Office C542

Výrobce: BRADOP

Kód: 100689

Kategorie: Pracovní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Klasický, stylově decentní prostorný pracovní stůl. Materiál: lamino tl. 18 mm, ABS 2 mm. Rozměry stolu (d x h x v): 150 x 70 x 76 cm. Průchodky pro svedení kabelů pod pracovní desku. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 139

Popis

Rozměrově a vzhledově příjemný pracovní stůl délky 150 cm patří k nábytku z kolekce OFFICE, která se vyznačuje jednotným stylem. Svými parametry je stůl vhodný do většiny pracoven a kanceláří. Pokud nepotřebujeme ke své práci prostor za dva pracovní stoly, tak by nám mohl tento stůl plně vyhovovat. Úspěšný pracovní den přejeme.

Materiál stolu OFFICE 542:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 2mm
  • kabelové průchodky pro svedení kabelů pod pracovní desku.
Rozměry PC stolu:
  • stůl (d x h x v): 150 x 70 x 76 cm
  • záda stolu jsou uchycena k bokům stolu ve vzdálenosti: 10 cm od konce nohou stolu
  • hloubka stolu pod stolem k zádové desce: 58,2 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Na našem E-shopu naleznete nejen kancelářské židle, ale i křesla, sedací soupravy, rozkládací postele, skříně, aj., pro sladění pracovny nebo kanceláře. Nevíte-li si s výběrem rady, prosím, ozvěte se nám.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz