Přehoz na postel Joselina

Výrobce: DekorTextil

Kód: 102082

Kategorie: Přehozy na postel

Dostupnost: Skladem

Barevně velmi jemný a decentní typ smetanového přehozu na postel. Materiál: 50% polypropylen, 50% polyester. Rozměry (š x d): 240 x 260 / 140 x 220 cm. Bez návleků na polštáře. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
1 049

Popis

Přehoz na postel Joselina je laděn do čistých a jemných smetanových barev, které zjemňují celkový dojem z místnosti, kam je přehoz pořizován. Svou barvou je určen především pro ty, kteří mají rádi lad a harmonii, kterou nenarušují příliš kontrastní barvy a motivy. Přehoz svou decentností osloví snad kohokoliv, proto je pořizován nejen do ložnic dospělých, ale také do dětských pokojů. Své místo si nachází také v hotelových pokojích, apartmánech nebo chatách a chalupách. Velikostně je přehoz určen nejen na jednolůžkové postele, ale také na manželské postele. Díky přehozu můžeme mít svou postel během krátkého okamžiku uklizenou. Použité materiály (složení) výrazně prodlužují životnost přehozu a jsou velmi příjemné na dotek. 

Popis přehozu na postel:
  • materiál: 50 % polypropylen, 50 % polyester
  • barevné provedení přehozu: smetanová
  • bez návleků na polštáře
  • praní na: 30°C.
Rozměry přehozu na postel:
  • varianta 1 (š x d): 140 x 220 cm
  • varianta 2 (š x d): 240 x 260 cm.

Přehoz na postel díky barevné kombinaci velmi hezky ladí např. se skříněmipostelemikomodami z masivu, ale i laminovaných desek v naší nabídce.

S výběrem přehozu Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám, prosím. Děkujeme.

Český dodavatel s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz