ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přehoz s návleky na polštáře Good-Night

Výrobce: DekorTextil

Kód: 102060

Kategorie: Přehozy na postel

Dostupnost: Vyprodáno

Asymetrickým vzorem ozdobený černobílý přehoz na postel. Materiál: 40% bavlny, 40% propylen, 20% polyester. Rozměry (š x d): 160 x 220 cm + 2 návleky (40 x 40 cm). Český dodavatel.

Popis

Asymetrickým vzorem dozdobený černobílý přehoz na postel Good-Night je pro svou velkou oblibu doplněn praktickými návleky na polštářky a zaujme nejen na první pohled. Přehoz patří díky vzoru a použitým materiálům k velmi hezkým typům přehozů, které jsou příjemné a měkké na dotek. Pro širší použití je přehoz nabízen v rozměru nejen na velké manželské postele, ale také na jednolůžkové postele. Přehoz se tak hodí do ložnic dospělých, ale také do dětských pokojů. Použité materiály (složení) výrazně prodlužují životnost přehozu na postel. Přehozy se hodí nejen do výrazně moderních interiérů, ale i těch klasičtějších, ve kterých dá vyniknout dalšímu vybavení místnosti a příjemně jej oživí.

Popis přehozu na postel:
  • materiál: 40% bavlna, 40% propylen, 20% polyester
  • barevné provedení: černobílá
  • praní: 40°C.
Rozměry přehozů a návleků na polštáře:
  • přehozu (š x d): 160 x 220 cm + 2 ks návleků na polštáře: 40 x 40 cm.

Přehoz na postel díky barevné kombinaci velmi hezky ladí např. se skříněmipostelemikomodami z masivu, ale i laminovaných desek v naší nabídce.

S výběrem přehozu Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám, prosím. Děkujeme.

Český dodavatel. Vyrobeno ve Španělsku.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz