Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Přehoz na postel Bonadea

Výrobce: DekorTextil

Kód: 102083

Kategorie: Přehozy

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Lehce lesklý tmavě zelený přehoz na dvojpostel v retro stylu s volánem. Materiál: 100 % polyester (hrubší gramáž). Rozměry (š x d): 180 x 200 cm + volán našit ze 3 stran (cca 25 cm). Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
969

Popis

Přehoz na postel Bonadea je typem přehozu, který je svým vzhledem, použitým materiálem a především našitými volány laděn do retro stylu. Barevně je přehoz nabízen ve tmavě zelené variantě. Látka ze 100% polyesteru je lehce lesklá a o něco hrubší, než jiné námi nabízené přehozy, které jsou v řadě provedení doplněny kvalitní bavlnou. Přehoz je pořizován nejen do ložnic, ale také do dětských pokojů. Své místo si může najít také v hotelových pokojích, apartmánech nebo chatách a chalupách. Velikostně je přehoz určen na manželské postele. Díky přehozu můžeme mít svou postel během krátkého okamžiku uklizenou. Použité materiály (složení) výrazně prodlužují životnost přehozu.

Popis přehozu na postel:
  • materiál: 100 % polyester (hrubší gramáž)
  • barevné provedení přehozu - trochu lesklý materiál v retro stylu: tmavě zelená barva
  • bez návleků na polštáře
  • praní na: 30°C.
Rozměry přehozu na postel (š x d): 180 x 200 cm + volán (cca 25 cm a více - našit ze 3 stran přehozu).

Přehoz na postel díky barevné kombinaci velmi hezky ladí např. se skříněmipostelemikomodami z masivu, ale i laminovaných desek v naší nabídce.

S výběrem přehozu Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám, prosím. Děkujeme.

Český dodavatel s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz