Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Přehoz na postel Carson

Výrobce: DekorTextil

Kód: 102072

Kategorie: Přehozy

Dostupnost: Skladem

Světlešedý jemný přehoz na postel pro více či méně moderní interiéry. Materiál: 50 % polypropylen, 50 % polyester. Rozměry (š x d): 140 x 220 / 240 x 260 cm. Bez návleků na polštáře. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
1 049

Popis

Přehoz na postel Carson patří k velmi decentním typům jemných přehozů, neboť je vyroben v jedné jediné barvě, kterou je barva světlešedá. Přehoz působí čistým a uklidňujícím dojmem a skvěle oživí tmavé i světlejší interiéry. Přehoz je pořizován nejen do ložnic, ale také do hotelových pokojů, apartmánů nebo chat a chalup. Velikostně je přehoz určen nejen na jednolůžkové postele, ale také na manželské postele. Díky přehozu můžeme mít svou postel během krátkého okamžiku uklizenou. Použité materiály (složení) výrazně prodlužují životnost přehozu a jsou velmi příjemné na dotek. 

Popis přehozu na postel:
  • materiál: 50 % polypropylen, 50 % polyester
  • barevné provedení přehozu: šedá barva
  • bez návleků na polštáře
  • praní na: 30°C.
Rozměry přehozu na postel:
  • varianta 1 (d x š): 140 x 220 cm
  • varianta 2 (d x š): 240 x 260 cm.

Přehoz na postel díky barevné kombinaci velmi hezky ladí např. se skříněmipostelemikomodami z masivu, ale i laminovaných desek v naší nabídce.

S výběrem přehozu Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám, prosím. Děkujeme.

Český dodavatel s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz