Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Přehoz na postel Indiana

Výrobce: DekorTextil

Kód: 102067

Kategorie: Přehozy

Dostupnost: Skladem

Oboustranný béžovohnědý / béžovošedý přehoz na postel s jemným vzorem. Materiál: 50% polypropylen, 50% polyester. Rozměry (š x d): 240 x 260 / 140 x 220 cm. Bez návleků. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
1 049

Popis

Oboustranným typem jemného a elegantního typu přehozu na postel je přehoz Indiana, který díky běžové a hnědé barvě skvěle ladí, jak se světlými, tak i tmavými interiéry místností, které mohou být zařízeny nejen nábytkem z masivu, ale také z laminovaných desek. Přehoz je častým doplňkem nejen ložnic, ale také hotelových pokojů, apartmánů nebo chat a chalup. Velikostně je přehoz určen nejen na jednolůžkové postele, ale také na manželské postele. Díky přehozu můžeme mít svou postel během krátkého okamžiku uklizenou. Použité materiály (složení) výrazně prodlužují životnost přehozu, který nám tak může sloužit tak dlouho, dokud nás bude jeho vzhled a barevnost bavit. Přehoz je velmi příjemný na dotek. 

Popis přehozu na postel:
  • materiál: 50% polypropylen, 50% polyester
  • barevné provedení oboustranného přehozu:
    • var.1 - kombinace běžové a hnědé barvy
    • var.2 - kombinace běžové a šedé barvy
  • bez návleků na polštáře
  • praní: 30°C.
Rozměry přehozu na postel:
  • varianta 1 (š x d): 140 x 220 cm
  • varianta 2 (š x d): 240 x 260 cm.

Přehoz na postel díky barevné kombinaci velmi hezky ladí např. se skříněmipostelemikomodami z masivu, ale i laminovaných desek v naší nabídce.

S výběrem přehozu Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám, prosím. Děkujeme.

Český dodavatel s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz