Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Přehoz s návleky na polštáře Good-Night

Výrobce: DekorTextil

Kód: 102060

Kategorie: Přehozy

Dostupnost: Vyprodáno

Asymetrickým vzorem ozdobený černobílý přehoz na postel. Materiál: 40% bavlny, 40% propylen, 20% polyester. Rozměry (š x d): 160 x 220 cm + 2 návleky (40 x 40 cm). Český dodavatel.

Popis

Asymetrickým vzorem dozdobený černobílý přehoz na postel Good-Night je pro svou velkou oblibu doplněn praktickými návleky na polštářky a zaujme nejen na první pohled. Přehoz patří díky vzoru a použitým materiálům k velmi hezkým typům přehozů, které jsou příjemné a měkké na dotek. Pro širší použití je přehoz nabízen v rozměru nejen na velké manželské postele, ale také na jednolůžkové postele. Přehoz se tak hodí do ložnic dospělých, ale také do dětských pokojů. Použité materiály (složení) výrazně prodlužují životnost přehozu na postel. Přehozy se hodí nejen do výrazně moderních interiérů, ale i těch klasičtějších, ve kterých dá vyniknout dalšímu vybavení místnosti a příjemně jej oživí.

Popis přehozu na postel:
  • materiál: 40% bavlna, 40% propylen, 20% polyester
  • barevné provedení: černobílá
  • praní: 40°C.
Rozměry přehozů a návleků na polštáře:
  • přehozu (š x d): 160 x 220 cm + 2 ks návleků na polštáře: 40 x 40 cm.

Přehoz na postel díky barevné kombinaci velmi hezky ladí např. se skříněmipostelemikomodami z masivu, ale i laminovaných desek v naší nabídce.

S výběrem přehozu Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám, prosím. Děkujeme.

Termín dodání: 1-2 týdny.

Český dodavatel s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz