Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Přikrývka letní

Výrobce: UNAR

Kód: 100980

Kategorie: Přikrývky

Dostupnost: Vyprodáno

Velmi příjemná a kvalitní letní přikrývka z polyesterového rouna a dvouvrstvého dutého vlákna. Potah ze 100% bavlny, pratelný na 40°C. Rozměr: 135 x 200 cm. Český výrobek.

Popis

Přikrývka, která nám bude v létě příjemná a nebude nás přehřívat? Ano, i takovou můžeme mít a ještě navíc s možností praní potahu, který je vyrobený ze 100% bavlny. Pro docílení příjemných pocitů během teplých letních dní je tato letní přikrývka vyrobena z polyesterového rouna s podílem dvouvrstvého dutého vlákna. Spaní pod touto přikrývkou je velmi příjemné a lze ji doplnit některým z klasičtějších, ale i speciálních polštářů v naší nabídce.

Materiál a rozměry letní přikrývky:
  • polyesterové rouno s podílem dvouvrstvého dutého vlákna
  • rozměr: 135 x 200 cm.
Potah polštáře:
  • složení: 100 % bavlna
  • pratelnost na 40°C.
Celkový dojem ze spánku není jen o lůžkovinách, ale především o vhodné kombinaci roštu do postelepostele a matrace na něm položené. Budete-li chtít s čímkoliv poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český  výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz