Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

SET přikrývka + polštář ALOE

Výrobce: UNAR

Kód: 100057

Kategorie: Přikrývky

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Antibakteriální lůžkovina díky 100% mikrovláknu a Aloe Vera. Příjemná na pokožku těla. Zmírňuje bolesti kloubů a svalů spícího. Přikrývka (200x135 cm), polštář (90x70 cm). Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
1 890

Popis

Nejen polštář ALOE, ale i přikrývka ALOE je vyrobena z tkaniny s Aloe Vera a 100% mikrovlákna. Vzájemné působení těchto dvou složek výrazně zvyšuje příjemné pocity při spánku, ale také tlumí bolesti svalů a kloubů a to u každého z nás bez rozdílů, jak náročné máme zaměstnání nebo jak často sportujeme. Chceme-li ve své posteli klidně spát a přitom co nejvíce relaxovat a odpočinout si, je tato přikrývka s polštářem tou správnou volbou.

Potahy jsou pratelné na 60°C.

Rozměry lůžkovin:
  • přikrývka - rozměry 200 x 135 cm je vyráběna s náplní o váze 1.000 g.
  • polštář - rozměry 90 x 70 cm a náplň váží 900 g.

Celkový dojem ze spánku na lůžku není jen o lůžkovinách, ale především o vhodné kombinaci roštupostele a matrace na něm položené. Proto, pokud je něco nepříjemného co nám brání si odpočinout bez převalování se a hledání té správné polohy, ozvěte se nám, zkusíme přijít na to, kde je problém a najít řešení.

Český velmi kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz