Matrace Synergy Biogreen

Výrobce: UNAR

Kód: 100045

Kategorie: Přírodní matrace

Dostupnost: Skladem

Výjimečná středně tuhá pěnová BIO matrace s ricinovým olejem. Vysoká bodová elasticita, tvarová stálost a prodyšnost. Antialergický potah PUROTEX, pratelný. Výška 20 cm. Nosnost 130 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
9 450

Popis

Speciální středně tvrdá oboustranná matrace SYNERGY Biogreen patří díky použitým materiálům k matracím velmi vysokých kvalit s precizním kopírováním těla (bodovou elasticitou) a tím i samotné páteře, tvarovou stálostí a také vysokou prodyšností. Matrace je vyrobena z přírodních materiálů s podílem ricinového oleje ve své struktuře a patří do skupiny 5ti zónových matrací, které navíc reagují na tělesné teplo a tím se tvarují podle těla a podporují správnost držení těla spícího. Všechny výše uvedené vlastnosti dělají v kombinaci s použitým materiálem z matrace velmi výjimečný produkt. Velký význam má tato matrace i pro ty z nás, kteří trpíme alergiemi nebo různými jinými zdravotními problémy, takže je čistota lůžka a prostředí, kde spíme, velmi důležitá.

Jejím nákupem získáte nejen matraci s mnohaletou životností, ale také kvalitního pomocníka pro naše zdraví a co nejpohodlnější spánek. Spaní na této matraci uspokojí i ty nejnáročnější z nás, kteří vyžadují adekvátní poměr mezi cenou a výsledným efektem a také pro ty, kteří jsou nakloněni k používání přírodních materiálů.

Tuhost matrace: střední (2) ze stupnice 3.

Nosnost matrace 130 kg / pro dvojlůžková provedení je nosnost myšlena na 1/2. Výška matrace: 20 cm.

Specifikace použitých pěn:
  • pěna Biogreen
  • paměťová BIO pěna.
Potah matrace PUROTEX (v základu ceny):
  • napomáhá odstraňovat alergeny
  • popis: prošitý, osazen 3D odvětrávací mřížkou a lemem po celém obvodu
  • pratelný na 60°C, snadno snímatelný (zip dělí potah na 2 poloviny).

Doporučení – vhodná pro rošty: pevné laťové a lamelové, s bočním výklopem, polohovatelné a také pro motorové polohovací rošty.

Pozn.: Lze dodat i v atypickém provedení.

Pokud si s výběrem nevíte rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz