Top Pulse

Výrobce: UNAR

Kód: 100063

Kategorie: Přistýlka - čabraka

Dostupnost: Skladem

Čabraka výšky 6 cm s jádrem z Latex Pulse pěny ve velmi kvalitním potahu s vysokým stupněm prodyšnosti (3D mřížka po obvodu potahu). Určen nejen pro dvojlůžka. K dodání i v atypu.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
3 900

Popis

Tento kvalitní top  s výškou 6 cm je vyrobena z Latex Pulse pěny a je určena nejen pro dvoulůžka, ale také na samostatnou matraci, popř. jednolůžka. Čabraka matrace chrání a prodlužuje jejich životnost. Dle typu matrace můžete volit z široké škály potahových látek. Níže jsou uvedeny speciální typy potahů, které jsou určeny pro nás, kteří požadujeme něco navíc a to i např. díky zdravotním problémům.

V otázce potahů topů máte možnost výběru ze 3 speciálních typů potahů, které nabízí širokou škálu vlastností:

  • PUROTEX - protialergenní velmi kvalitní potah opatřen provzdušňovací 3D mřížkou (po celém obvodu), látka napuštěna probiotiky. Potah je pratelný na 60°C se zipem po celém obvodu.
    Pozn. Výsledky testů: Probiotika v látce snižují podíl roztočů až o 89,3% a to již během prvních 14ti dní.
  • ACTIVE SILVER – antibakteriální potah nové generace s příměsí iontů stříbra určen především pro ty, kteří se výrazně potí. Antimikrobiální látka se stříbrem je aplikována přímo na jádro příze. Pratelný na 60°C.
  • CASHMER – kašmírový nemačkavý potah s viskózou vyznačující se hebkostí a měkkostí. Velmi příjemný na dotek. Použité materiály zlepšují prodyšnost potahu. Pozitivní vlastností vlny je, že v zimě příjemně hřeje a v létě chladí. Potah je pratelný na 40°C.

Top lze objednat i v atypických rozměrech.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář