ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Topper Top PUR

Výrobce: UNAR

Kód: 100064

Kategorie: Přistýlka - čabraka

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Středně tuhý topper z tužší PUR pěny s kvalitním antibakteriálním potahem se 3D mřížkou (po celém obvodu). Lze dodat i v ATYPických rozměrech. Potah Purotex s probiotiky. Výška 6 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
3 036

Popis

Topper Top PUR výšky 6 cm je vyroben z tužší profilové PUR pěny, díky které docílíme měkčího nebo tužšího spaní a to v závislosti na tom, jakou tuhost matrace máme. Stejně jako jiné toppery chrání topper matraci před jejím znečištěním a prodlužuje její životnost. Velkým plusem tohoto topperu je vysocekvalitní potah Purotex, který je napuštěný probiotiky, čímž je vhodný také pro alergiky a astmatiky. Svůj význam má na potahu také 3D mřížka (po celém obvodu), díky které jádro topperu dýchá a je skvěle provzdušněné. I díky tomuto topperu může být spaní na lůžku hygieničtější a zdraví prospěšnější.

Materiál a provedení topperu Top PUR:
  • tužší monolitická PUR pěna - gramáž 35 kg/m3
  • TUHOST: STŘEDNÍ
  • zakázkově lze dodat také v jiných rozměrech, než je uvedeno v konfigurátoru - např. 85x190 cm, 90x195 cm, 120x220 cm, 160x210 cm, aj. - cenu a termín dodání na požádání rádi sdělíme.
Potah topperu PUROTEX:
  • bavlněný se 3D mřížkou
  • napuštěn probiotiky = antibakteriální potah
  • zip po celém obvodu
  • pratelnost: na 60°C.

Pozn.: Probiotika v látce potahu snižují (na základě výsledků testů) podíl roztočů až o 89,3% a to již během prvních 14ti dní.

Velkou výhodou topu je, že jej lze objednat i v ATYPických rozměrech.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 100 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz