ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bavlněné prostěradlo plátno světle fialové

Výrobce: Stanex

Kód: 102007

Kategorie: Prostěradla

Dostupnost: Vyprodáno

Vysoce kvalitní české bavlněné prostěradlo - plátno světle fialové. Materiál: jemná příze 100% bavlny (gramáž: 130-140 g/m2). Rozměry plátna (š x d): 140 x 230 cm. Český výrobce s tradicí - fa STANEX.

Popis

Máme-li rádi klasické plátěné prostěradlo, tak možná právě české Bavlněné prostěradlo plátno světle fialové by mohlo být tím správným doplňkem do naší ložnice a postele. Bavlněná prostěradla od firmy STANEX jsou stejně jako další druhy prostěradel (prostěradla JERSEY a prostěradla FROTÉ) vyrobena z vysoce kvalitní a jemné bavlněné příze, která dává prostěradlu dlouhou životnost. Vybírat můžeme z celé řady barevných provedení, takže jím můžeme skvěle doplnit jakkoliv barevný interiér. Vzhledem k velikosti prostěradla jej můžeme použít na jakkoliv vysokou matraci a to nejen z naší nabídky. Dobrou noc a dobré ráno přejeme.

Materiál bavlněného prostěradla:
- jemná příze vysoce kvalitní 100% bavlny - gramáž: 130-140 g/m2.
 
Rozměry prostěradla (š x d): 140 x 230 cm.

Doporučení výrobce: Pratelnost prostěradla dle typu barvy do 40°C - viz. obal prostěradla.

Prostěradla máme k zakoupení v některých vybraných barvách a rozměrech u nás na prodejně v Brně na Stránského 2a v Žabořeskách.

Termín dodání: 1 týden od objednání.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

*Pozn.: Na základě nastavení monitoru, popř. displeje telefonu/tabletu se může vyobrazení barev na obrázku s originálem mírně lišit.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz