ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dětské FROTÉ napínací prostěradlo hnědé

Výrobce: Stanex

Kód: 101973

Kategorie: Prostěradla

Dostupnost: Vyprodáno

Dětské prostěradlo z vysoce kvalitní 100% bavlny. Velmi oblíbené a kvalitní napínací FROTÉ prostěradlo - barva hnědá. Rozměry (š x d): 60 x 120 cm. Lze dodat atyp. rozměry. Český výrobce s tradicí.

Popis

Dětské prostěradlo FROTÉ hnědé je vyrobeno z vysoce kvalitní a jemné bavlněné příze z dílny českého výrobce s mnohaletou tradicí (fa STANEX). Použité materiály výrazně prodlužují produktu jeho životnost. Výhodou prostěradel je jejich snadná údržba. Velmi oceníme také kvalitní gumové stahování, díky čemuž prostěradlo dokonale obepíná matraci na dětské posteli. Příjemné a ničím nerušené spaní na prostěradlech FROTÉ / prostěradlech JERSEY.

Materiál napínacího prostěradla FROTÉ:
- jemná příze vysoce kvalitní 100% bavlny - gramáž: 180 g/m2
- gumové stahování - guma v tunýlku.
 
Rozměry prostěradla:
  • varianta (š x d): 60 x 120 cm.

Doporučení výrobce: Pratelnost prostěradla dle typu barvy do 40° C - viz. obal prostěradla.

Pozn.: Prostěradlo je vhodné pro matrace do výšky 20 cm. V případě, že máte matraci vyšší a chcete zakoupit dobře padnoucí prostěradlo, prosím, ozvěte se nám - lze zadat výrobu prostěradla na míru.

Prostěradla máme k zakoupení v některých vybraných barvách a rozměrech u nás na prodejně v Brně na Stránského 2a v Žabořeskách.

Termín dodání: 1 týden od objednání.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

*Pozn.: Na základě nastavení monitoru, popř. displeje telefonu/tabletu se může vyobrazení barev na obrázku s originálem mírně lišit.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz