ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Froté napínací prostěradlo letně zelené

Výrobce: Stanex

Kód: 101999

Kategorie: Prostěradla

Dostupnost: Na objednání do 1 týdne

Velmi oblíbené a kvalitní napínací prostěradlo FROTÉ - letně zelené. Materiál: vysoce kvalitní 100% bavlna. Rozměry (š x d x v): 90 - 180 x 200 x do 20 cm. Lze dodat atyp. rozměry. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
299

Popis

Na dotyk velmi příjemným typem napínacího prostěradla s gumovým stahováním je i prostěradlo FROTÉ letně zelené, které je moderním a oblíbeným přírodním doplňkem našich postelí již dlouhou řadu let. Díky použití vysoce kvalitní a jemné bavlněné přízi nám dává český výrobce produkt s velmi dlouhou životností. Výhodou prostěradel je jejich snadná údržba. Velmi oceníme také kvalitní gumové stahování, díky čemuž prostěradlo dokonale obepíná naši matraci. Všem, kteří si zakoupí prostěradla FROTÉ nebo prostěradla JERSEY od firmy STANEX, přejeme příjemné a ničím nerušené spaní.

Materiál napínacího prostěradla FROTÉ:
  • jemná příze vysoce kvalitní 100% bavlny - gramáž: 180 g/m2
  • gumové stahování - guma v tunýlku.

Rozměry prostěradla (š x d x v): 90 - 180 x 200 x 20 cm.

Doporučení výrobce: Pratelnost prostěradla dle typu barvy do 40°C - viz. obal prostěradla.

Pozn.: Prostěradlo je vhodné pro matrace do výšky 20 cm. V případě, že máte matraci vyšší a chcete zakoupit dobře padnoucí prostěradlo, prosím, ozvěte se nám - lze zadat výrobu prostěradla na míru.

Prostěradla máme k zakoupení v některých vybraných barvách a rozměrech u nás na prodejně v Brně na Stránského 2a v Žabovřeskách.

Termín dodání: 1 týden od objednání.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

 

*Pozn.: Na základě nastavení monitoru, popř. displeje telefonu/tabletu se může vyobrazení barev na obrázku s originálem mírně lišit.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz