ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nádstavec k šatní skříni D36

Výrobce: BRADOP

Kód: 100824

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nízký nádstavec k šatní skříni se 3mi výškově nastavitelnými policemi. Materiál: laminovaná deska s ABS hranami. Rozměry (š x h x v): 120 x 52 x 60 cm. Lze postavit i samostatně na zem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 010

Popis

Rozměrově nízký nádstavec k šatní skříni D36 je jednou z možných součástí sestav nábytku a to nejen do obývacích pokojů, ale i v jiných místnostech našich domácností. Taktéž nachází své praktické místo v kancelářích a pracovnách, kde se nejčastěji využívá možnost nastavení si výšky polic tak, jak potřebujeme. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované desky s ABS hranami. Lze i umístit jak na vysokou šatní skříň, tak ji i využít k postavení na zem. Na jaký účel nám bude sloužit, to záleží pouze na nás.

Materiál nádstavce k šatní skříni:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • moderní designové úchytky.

Rozměry nádstavce (š x h x v): 120 x 52 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Nádstavec k šatní skříni můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud máme rádi jednotný styl od jednoho výrobce. V nabídce jsou  tak různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí a např. konferenčních stolků.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz