Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Šatní skříň D34

Výrobce: BRADOP

Kód: 100825

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velká 3-dvéřová šatní skříň se zásuvkami z kolekce OFFICE. Materiál: lamin. a MDF deska, NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 120 x 52 x 173 cm. Vhodná do předsíní, kanceláří. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 372

Popis

Na úložný prostor velmi bohatá šatní skříň D34 se 3mi dvířky a zásuvkami je vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky. Z hlediska možností výběru odstínů je možné ji doplnit stylově podobnými kusy nábytku (skříňky, police, regály, pracovními stoly, aj.) a mít tak danou místnost zařízenu ve stejném stylu. Pořizována je nejen do předsíníkanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů a ložnic. Zda bude šatní skříň součástí té či oné místnosti je pouze na nás samotných, hlavní je, aby nám funkčně sloužila co nejlépe.

Materiál šatní skříně:
  • laminovaná deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • MDF deska
  • kvalitní NK závěsy
  • kuličkové celovýsuvy
  • lze kombinovat s nástavcem D36.

Rozměry šatní skříně (š x h x v): 120 x 52 x 173 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříň můžete snadno sladit s pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce. Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz