Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříň CUBE D312

Výrobce: BRADOP

Kód: 100649

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Vysoká a prostorná skříň/botník s policemi a dvířky. Materiál: laminovaná a MDF deska, ABS hany v dřevodezénu. Rozměry (š x h x v): 60 x 39 x 180 cm. Lze jí doplnit předsíňovou sestavu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 850

Popis

Největší skříní ze sestavy předsíňového nábytku CUBE je typ CUBE D312, který je nejčastěji používán jako velký botník, ale zda ji využijeme jako šatní skříň nebo na nějaký jiný účel je jen na nás. Jedná se totiž o velmi variabilní kus praktického nábytku. Skříň je vyrobena z laminované a MDF desky a je z vnější strany osazena moderními úchytkami. Tato skříň je objednávána ve většině případů jako doplněk do předsíní a hal, ale také do ložnic, kuchyní, obývacích pokojů a nebo  kanceláří.

Materiál skříně:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • moderní designové úchytky.

Rozměry skříně (š x h x v): 60 x 39 x 180 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pozn. výrobce: Skříňku lze v sestavě (díky prvkům 60 x 60 cm) zavěsit na zeď předsíně nebo vstupní haly.

Botník a jiné kusy nábytku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud budeme vybírat výrobky od jednoho výrobce. V nabídce jsou  např. různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí nebo konferenčních stolků.

Český výrobce

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz