ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň jednodvéřová D23

Výrobce: BRADOP

Kód: 100827

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vysoká jednodvéřová skříň s otvíráním dveří vlevo nebo vpravo. Materiál: laminovaná a MDF deska. Rozměry (š x h x v): 50 x 43 x 205 cm. Vhodná do předsíní, kanceláří, ale i ložnic. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 460

Popis

Vysoká jednodvéřová skříň D23 je praktickým kouskem nábytku a to díky 1 pevné a 4 volitelným policím, které si můžeme nastavit tak, jak sami potřebujeme. Nejsme proto při ukládání věcí jakkoliv limitováni. Typově je možné skříň doplnit řadou podobného předsíňového nábytku a to jak: botníky, věšáky nebo šatními skříněmi. Vyrobena je v kombinaci z laminované a MDF desky. Velkou výhodou je, že si dveře skříně můžeme nastavit na levou nebo pravou stranu. Hodí se také do obývacích pokojů, ložnic nebo pracoven a kanceláří. Účel užití skříně závisí pouze na nás samotných.

Materiál skříně:
  • laminovaná a MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní NK závěsy
  • variabilní dveře - buď levé nebo pravé otvírání.

Rozměry jednodvéřové skříně (š x h x v): 50 x 43 x 205 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Předsíňovou sestavu můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením předsíně - vybírat můžeme z různých typů šatních skříní, botníků a věšáků z dílny stejného výrobce.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz