Skříňka CUBE D310

Výrobce: BRADOP

Kód: 100647

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Praktická skříňka s dvířky a policemi z laminované a MDF desky. Vhodná do předsíní, pracoven, obýv. pokojů. Rozměry (š x h x v): 60 x 34 x 60 cm. Sestavu možné zavěšit na zeď. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 912

Popis

Praktická skříňka CUBE D310 je dalším kouskem nábytku, který lze vložit do jedné designově stejné sestavy CUBE a vytvořit si tak vstupní halu nebo předsíň dle svých představ. Sestavu nebo jednotlivé skříňky je možné zavěsit i na zeď, takže nemusí stát každý kus nábytku na podlaze. Skříňka je vyrobena z laminované a MDF desky. Zda skříňku umístíme do jiných místností v naší domácnosti, záleží pouze na nás. Velmi často je skříňka objednávána do obývacích pokojů, pracoven a kanceláří. Je to velmi variabilní kus praktického nábytku.

Materiál skříňky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • moderní designové úchytky.

Rozměry skříňky (š x h x v): 60 x 34 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pozn. výrobce: Skříňku lze díky prvkům 60 x 60 cm zavěsit na zeď předsíně nebo vstupní haly.

Botník a jiné kusy nábytku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud budeme vybírat výrobky od jednoho výrobce. V nabídce jsou  např. různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí nebo. konferenčních stolků.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz