Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka MV062

Výrobce: BRADOP

Kód: 102506

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Vyšší skříňka pro uložení oblečení, bot, aj. věcí. Materiál: borovicový masiv, povrchová úprava - vodní lak. Rozměry (š x h x v): 85 x 40 x 100 cm. Hmotnost: 26 kg. Záruka 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 227

Popis

Skříňka MV062 je středně vysokým typem skříňky, která se svými rozměry hodí nejen do předsíní a vstupních hal, ale také do dětských pokojíků, obývacích pokojů nebo kanceláří a pracoven. Vzhledem k příznivé ceně jí můžeme dovybavit naše chaty a chalupy nebo penziony a ubytovací zařízení. Materiálově je skříňka vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem. Ať bude skříňka sloužit k jakémukoliv účelu, věříme, že s ní budete velmi spokojeni.

Materiál a provedení skříňky:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • povrchová úprava - vodní lak.

Rozměry skříňky (š x h x v): 85 x 40 x 100 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku, regály a skříně můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z kolekce MV, kterými mohou být další velikostně rozličné: skříněpracovní stolyžidle, jednolůžkové posteledvoulůžkové postele, aj.. Využijte také SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY u tohoto produktu, kde jsou příklady typově podobných produktů zobrazeny.

Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 26 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz