Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka MV162

Výrobce: BRADOP

Kód: 102493

Kategorie: Šatní skříně

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Vyšší skříňka s praktickými nožkami nejen do předsíní, obýv. pokojů, aj.. Materiál: borovicový masiv s vodním lakem. Rozměry (š x h x v): 85 x 40 x 100 cm. Hmotnost: 26 kg. V demontu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 540

Popis

Skříňka MV162 je typově vyšší, ale velmi praktickou skříňkou, do které můžeme uložit spoustu rozličných věcí a to včetně oblečení nebo knih, šanonů, atd... Na skříňku je možné si sednout při nazouvání i vyzouvání bot, takže pro nás bude praktickým doplňkem do předsíní a verand, popř. vstupních hal. Velkou výhodou jsou i nožky skříňky, takže bude dýchat i prostor pod skříňkou. Materiálově je skříňka vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem, takže svým vzhledem potěší všechny, kteří mají rádi kouzlo přírodních materiálů a jejich vůni. Své uplatnění může skříňka najít i v dětských pokojích, kancelářích a pracovnách, ale také na chatách a chalupách.

Materiál a provedení skříňky:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • nožky
  • povrchová úprava masivu - přírodní vodní lak.

Rozměry skříňky (š x h x v): 85 x 40 x 100 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 26 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz