Sedačka Elis rohová

Výrobce: UNAR

Kód: 100067

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Skladem

Velmi oblíbený typ rohové sedací soupravy s rozkladem pro každodenní spaní. Opěrky š = 15/25 cm. Lamelový rošt pro vyšší komfort spaní. Matrace z PUR pěny (v 16 cm). Úložný prostor. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Nožičky
Moření
Matrace
Područky
Látky
46 300

Popis

Rozkládací rohová sedačka ELIS je díky velmi snadnému rozkládání (viz. obrázek níže) a celkovému provedení vhodná ke každodennímu spaní. Patří k velmi prodávaným typům sedaček, které skvěle plní svou funkci nejen v menších bytech jako náhrada manželské postele, ale také v rodinných domech, na chatách a chalupách. Pro spícího je velkou výhodou opatření sedací soupravy lamelovým roštem, který v kombinaci s kvalitní pěnovou matraci dělá ze sedací soupravy velmi pohodlné lůžko. Potah matrace je napuštěn esenciálními oleji, které zabraňují množení bakterií a roztočů, proto je stejně jako u klasické sedací soupravy Elis vhodná pro lidi trpící alergiemi.

Pro ty z nás, kteří máme rádi oporu za hlavou a to co nejvyšší, bude nám tento typ sedačky  určitě vyhovovat. Celková výška sedu je 56 cm od sedáku, který je ve výšce 48 cm od země. Sedačka nám tak nabízí pohodlnou a přitom účelnou oporu hlavy a krku.

Volit můžeme z celé řady variant a tím si určit i konečnou cenu sedačky. Lze pro větší variabilitu v obývacím pokoji vyrobit levý nebo pravý roh.

Parametry sedačky:
  • Šířka sedačky: 100 / 120 / 140 / 160 / 180 / 200 cm + šířka područek: 15 / 25 cm
  • Rohový díl (levý nebo pravý) s úložným prostorem: 165 x 80 cm
  • Područka s volbou možného úložného prostoru
  • Nožičky 5ti variant s možností moření (u dřeva) – v ceně sedačky varianta buk 1D
  • Matrace z PUR pěny s potahem s Aloe Vera (matrace (d x v): 200 x 16 cm – šíře dle objednané varianty), potah pratelný na 40°C.
Sedák i opěrky jsou vyrobeny ve dvou provedeních:
  • Dělené – u šířky sedačky 160 / 180 / 200 cm 
  • Nedělené - u šířky sedačky 100 / 120 / 140 cm.

Složení sedačky je velmi snadné a to dle kvalitního návodu od výrobce (zasunutí opěrek a rohového dílu do bočních lišt). Roh sedačky lze libovolně měnit z levé na pravou stranu a to posunem lišt.

Sedačku ELIS lze typově doladit nejen křeslem Elis, ale také taburety a to buď taburetem s úložným prostorem nebo rozměrově menším taburetem bez úložného prostoru.

V případě jakýchkoliv nejasností nás, prosím, kontaktujte.

Termín dodání: 3-4 týdny.

Záruka daná výrobcem: 3 roky sedačka / 2 roky matrace.

Údržba sedačky:
 • ruční čištění potahových látek bez ždímání: Luna a Artemis - 40°C / Mystic - 30°C.

Český výrobce.

Poptávkový formulář