ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sedačka Vanda

Výrobce: MELLI

Kód: 100718

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Nadčasová rozkládací sedačka pro každodenní spaní. Spaní na kvalitní matraci. Rozměr lůžka (š x d): 167 x 195 cm. Rozměry (š x h x v): 222 x 93 x 83 cm. Výplň z kvalitní PUR pěny. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
42 900

Popis

Díky přímočarému a nadčasovému designu patří rozkládací sedačka VANDA k velmi zajímavým kouskům sedaček pro trvalé spaní. Sedačka je vhodná díky svým rozměrům především do bytů nebo místností, kam se nevejde jak pohodlné dvoulůžko, tak i sedačka, kterou chceme využívat během dne. Za jednu cenu tak získáme 2 kousky nábytku v jednom, které zabírají minimální prostor. Plusem sedačky je možnost příplatkového čalounění sedačky i ze zadní strany, takže ji můžeme bez jakýchkoliv problémů umístit kamkoliv do prostoru. Sedačka VANDA je pořizována nejen do obývacích pokojů, ale také do dětských pokojů, hostinských pokojů, hotelů a penzionů. Pohodlné spaní zaručuje výplň sedáků z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže. Pro snadné sladění sedačky s již existujícím interiérem máme možnost volit z široké škály potahových látek. Konečnou podobu a cenu sedačky si můžeme navolit tak, aby nám sedačka co nejvíce vyhovovala. Spaní na matraci je velmi příjemné.

Provedení rozkládací sedačky pro trvalé spaní:
  • rozklad pro trvalé spaní včetně matrace
  • široká škála potahových látek (látky s Aqua clean efektem - kategorie B "snadné čištění")
  • nově - cena sedačky včetně čalounění zad
  • nožky - výběr několika odstínů moření.
Příplatkové položky:
  • za příplatek 10% k ceně lze navolit do sedáků pěny až pro váhy do 140 kg (HR pěny 35 / 40 / 45, VISCO pěny, aj.)
  • za příplatek - LZE upravit na jiné rozměry (kontaktujte nás, prosím).
Parametry rozkládací sedačky:
  • rozměry pohovky (š x h x v): 222 x 93 x 83 cm
  • rozměry sedu (v x h): 48 x 60 cm
  • rozměry lůžka (š x d): 167 x 195 cm
  • matrace v = 11 cm.

K sedačce se hodí řada konferenčních stolkůkomod nebo obývacích stěn. Pokud byste chtěli s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

 

Orientační obrázek rozkladu- sedačky Vanda:

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz