Sedačka Zeus

Výrobce: UNAR

Kód: 100759

Kategorie: Sedací soupravy pro trvalé spaní

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA - designově nadčasová rozkládací sedací souprava pro každodenní spaní. Kvalitní spaní díky lamelovému roštu a matraci s PUR pěnou výšky 16 cm. Potah matrace ZDARMA (Aloe Vera). Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Nožičky
Moření
Matrace
Područky
35 750

Popis

Nadčasová a velmi oblíbená rozkládací sedací souprava ZEUS vyniká nejen výjimečným rozkládacím mechanismem, ale také vysokou kvalitou čalounění, díky kterému není na první pohled patrné, že se jedná o rozkládací sedací soupravu. Sedací souprava ZEUS je výrobcovou NOVINKOU, na které bylo vývojově pracováno několik dlouhých měsíců a to z toho důvodu, aby bylo zaručeno precizní funkční provedení. Díky kvalitnímu lamelovému roštu a pěnové matraci s jádrem PUR T35 je zaručeno pohodlné sezení, ale i spaní. Rozkládací mechanismus je snadno ovladatelný, takže manipulaci se sedací soupravou zvládneme jednoduše a snadno. Sedací souprava s rozkladem je pořizována nejen do obývacích pokojů, ale i dětských pokojů, pracoven a kanceláří, ale také do hotelů a ubytovacích zařízení. Přejeme příjemné posezení a spaní.

Provedení rozkládací sedací soupravy ZEUS:
  • kvalitní rozkládací mechanismus
  • lamelový rošt
  • pěnová matrace výšky 16 cm s jádrem PUR T35
  • nožičky 5ti variant. Dřevo lze mořit dle barev ve vzorníku.
  • potahové látky vyšší třídy: Artemis / Luna / Mystic s efektem Aqua clean
  • potah matrace Aloe Vera s antibakteriálním ošetřením esenciálními oleji (potlačuje tělesné pachy a množení bakterií a roztočů), pratelný na 40°C.
Rozměry sedací soupravy:
  • šířka sedací soupravy: 140 / 160 / 180 cm
  • rozměry lůžka po rozkladu (š x d): 120 / 140 / 160 x 200 cm.

K sedacím soupravám různých provedení můžeme na našem E-shopu vybrat typově podobná křesla a taburety, popř. konferenční stolky, které zpříjemní chvíle odpočinku i ostatním členům rodiny.

Termín dodání: 4 týdny.

Záruka: 3 roky na sedací soupravu a 2 roky na matraci.

Český kvalitní výrobce s mnohaletou historií.

Poptávkový formulář