Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Sedací vak V04 hruška

Výrobce: BRADOP

Kód: 100557

Kategorie: Sedací vaky a doplňky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbený hruškovitý tvar sedacího vaku s výplní z kuliček bílého polystyrénu EPS 100. Rozměry (d x h): 70 x 110 cm. Pohodlný na sezení i pro chvíle odpočinku. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 323

Popis

Kvalitní sedací vak hruškovitého tvaru je velmi oblíbeným typem sedacího vaku a to nejen u mladších ročníků. Sedací vak je pro delší životnost vyroben s výplní z bílých polystyrénových kuliček, které jsou vhodné právě pro tyto typy sezení. Sedací vaky jsou často pořizovány jak do našich domovů, tak také do kanceláří, ve kterých zaměstnavatelé nabízí možnost práce i jinde, než u pracovního stolu. Sezení na sedacím vaku je velmi příjemné. 

Rozměry sedacího vaku (d x h): 70 x 110 cm.

Materiál výplně: bílé kuličky polystyrénu EPS 100.

Termín dodání: na vyžádání (zakázková výroba).

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz