ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rohová pohovka s otomanem ALMA - s půlkruhem + 3 polštáře

Výrobce: Nábytek VACULÍK

Kód: 100569

Kategorie: Sedačky

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Pohodlná rozkládací rohová pohovka do menších prostor. Cena bez područek / volitelné područky 10 x 80 / 100 cm. Rozměr (š x h x vs): 200 x 150 x 45 cm. Plocha lůžka: 142 x 200 cm. Česká rodinná firma.

Konfigurátor

Varianty
Barevné provedení
Rohové provedení
Čalounění
Područky
Čalounění zad
Topper / čabraka
22 586

Popis

Praktická celočalouněná rohová pohovka s otomanem ALMA - s půlkruhem + 3 polštáře je vhodná také do menších prostor obývacích pokojů v našich bytech, dětských pokojů a nebo pokojů pro hosty. Její předností je praktické a jednoduché rozkládání a velký úložný prostor. Sedací soupravu si lze vybrat jak bez područek, tak s područkami, které jsou dodávány ve dvou rozměrových variantách, konečný rozměr sedačky si tímto určujeme sami. V nabídce je tato sedačka variantě s rohovým dílem s rovným zakončením - rozkládací + úložný prostor. Úložný prostor nalezneme pod celou délkou rohového dílu, vejdou se pod něj skutečně objemné věci a nebo např. lůžkoviny, či sezónní věci. Sedák s rozkladem pro časté spaní, využijeme ve chvílích, kdy si chceme zdřímnout nebo nechat u nás přespat návštěvu. S využitím topperu nabízeným výrobcem sedačky Nábytek Vaculík, nebo z naší široké nabídky topperů, snadno získáme lůžko pro trvalé spaní. Kostra sedací soupravy je tvořena kombinací masivu a dřevařských velkoplošných materiálů. Sedací plochy jsou tvořeny pružinovým jádrem. Lehací plocha, která je tvořena z kvalitní PUR pěny se snadno vytvoří pomocí rozkládacího mechanismu, ukrytého pod sedací částí. Opěradla jsou řešeny volně loženými polštáři s výplní z PUR drtě.

Materiál a provedení rohové rozkládací pohovky ALMA:
 • kostra: kombinace masivu + velkoplošných materiálů
 • sedadlové plochy: pružinové jádro
 • opěráky: volně ložené polštáře v počtu 3 ks - PUR drť
 • lehací plocha: PUR pěna, rozklad pomocí rozkládacího mechanismu pod sedací částí
 • úložný prostor pod rohovým dílem - přístup z boku
 • nohy: plastové kluzáky
 • cena sedačky je bez područek / područky v libovolném počtu a typu za příplatek (v případě požadavku jiného umístění opěrek než je na fotografii pohovky nás kontaktujte, prosím)
 • Levá / pravá varianta
 • pohovka nemá v základním provedení očalouněné záda/ čalounění zad za příplatek
 • čalounění ve čtyřech cenových kategoriích látek A, B, C a D - Aqua Clean
 • pohovku je možno vyrobit ve dvoubarevné kombinaci látek (přesnou představu o vzhledu pohovky nám napište do poznámky v objednávce např. zádové polštáře v látce A11, zbytek sedačky A54 - pokud se vybrané kategorie látek budou lišit, cena sedačky bude počítána z vyšší kategorie látky)
 • pohovku lze vyrobit v ATYPickém rozměru
 • pohovku je možné objednat v libovolné potahové látce i mimo vzorník výrobce.
Rozměry rohové rozkládací pohovky ALMA:
Celková šířka (bez područek): 200 cm
Celková šířka (s 1 / se 2-mi područkami): 210 / 220 cm
Celková hloubka: 150 cm
Celková výška s polštáři: 88 cm
Celková výška zad (bez polštářů): 79 cm
Šířka sedu: 200 cm
Hloubka sedu: 55 cm
Výška sedu: 45 cm
Šířka opěr: 200 cm
Výška opěr: 48 cm
Lehací plocha: 200 x 142 cm
Výška lehací plochy: 45 cm
Nosnost: 240 kg
 
Příplatkové položky k pohovce:
 • područky TYP A - rozměry područky 10 x 80 cm (k umístění sedací části), nebo TYP B - rozměry područky 10 x 100 cm (umístění k rohovému dílu)
 • úprava rozměrů sedačky za příplatek
 • čalounění zad obou částí sedačky do stejné čalounické látky kat. A, B, C a D jako souprava (standardně jsou záda sedačky čalouněny do základní technické textilie)
 • topper na lehací plochu pro trvalé spaní.

Od stejného výrobce lze k sedačce objednat např. taburet s úložným prostoremhladký taburet kulatý a nebo ve tvaru kostky a dekorační polštáře.

Vzorníky moření masivu a čalounických látek A, B, C, D máme k dispozici na naší prodejně

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

 

*Pozn. výrobce: Rozměry dílů jsou přibližné a mohou se lišit u malých rozměrů délky do 1m o +-1 až 2 cm, u velkých rozměrů délky nad 1m cca o +- 1 až 4 cm, neboť se jedná o ruční čalounickou práci. Při potřebě dodržet max. možný rozměr - je třeba toto komunikovat dopředu.

 

Pohovku necháme vyrobit dle představ a přání zákazníka, jedná se tedy o zakázkovou výrobu. Před zadáním vybrané pohovky do výroby Vám zašleme zálohovou fakturu na 50% z ceny objednávky.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz